TJ Jiskra 6:0 (2:0) Dešná

24.02.2013 14:00

První zápas zimního turnaje na umělé trávě na Piketě jsme odehráli na výbornou. Od začátku se nám dařila kombinační hra a soupeře jsme přitlačili na vlastní polovinu, po pravé straně se rozběhl Lukáš Janák, dostal přihrávku do ulice a střelou na zadní tyč dal na 1:0. Dešný se nedařilo zpracování, ani rozehrávka, my jsme byli o krok téměř všude rychlejší. Po další akci trefil tyč Jiří Hanzal. Cca ve 25.min. odpískal sudí faul proti nám, František Procházka po dohadě s hráčem z Dešný, který se k faulu přiznal, přehodnotil rozhodčí situaci, zmiňující hráč rozehrál rychle přímák na krátko na Martina Lehejčka, který odcentroval a Ondřej Nečeda zvýšil hlavou na 2:0. My jsme nadále tlačili Dešnou, snažili jsme se držet míč a pokoušeli se o pěkné akce, gól jsme, ale vstřelit už nedokázali. Takto skončil první poločas. Trenéři o půlce nabádali k rychlejším kombinacím a k tlačení se více do střelby. Po pár přesunech v týmu - jeden z hlavních, že David Hanzal šel na útok, jsme začali druhý poločas. Po dalším přímým kopu, který kopal Martin Lehejček navýšil hlavou David Hanzal na 3:0. Dešná se vůbec nemohla dostat do hry a vybavuju si snad jednu šanci, zdali to vůbec byla šance, kdy jeden z hráčů spíše centroval, míč se stočil pod břevno a golman Ondřej Přibyl v pohodě míč vytáhl na rohový kop. Po dalším volným přímým kopu se po hodně podobné situaci prosadil David Hanzal, dál se trefil Jiří Hanzal a po další akci doklepával do prázdný Ondřej Nečeda. Takto skončil druhý poločas, ikdyž jsme mohli dát mnohem více gólů. Nejlepší hráč v našem týmu byl vyhlášen Martin Lehejček. Další zápas hrajeme  3.3.12 ve 14:00hod na Piketě proti Č. Rudolci.

Sestava: Ondřej Přibyl, Tomáš Dohnal, David Hanzal, Martin Lehejček, Jan Dvořák, Lukáš Janák, František Procházka, Jan Kubíček, Štěpán Prokeš, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda, Daniel Nedbal, Bohumil Cejpek.

Góly:  Ondřej Nečeda 2, David Hanzal 2, Jiří Hanzal, Lukáš Janák.