TJ Jiskra 3:1 (1:1) Č. Rudolec

03.03.2013 14:00

První poločas proti Č.Rudolci, který je účastníkem okresní soutěže byl vyrovnaný. Hráči z Rudolce se snažili o nakopávání dlouhých míčů na útočníky, my se snažili kombinovat po zemi, ikdyž to bylo často nepřesné. První šanci měl Procházka, kdy střílel z vápna, ale nepřesně. Rudolec se do šanci nedostával, měl pár střel z dálky a ty v pohodě řešil v bráně Přibyl. Po chybě Luboše Koláře, se podařilo Rudolci odcentrovat a vstřelit gól na 1:0. Po tomto gólu jsme se daleko více talčili před soupeřovu bránu a vytvářeli si šance, jednu z nich nedotáhli do konce Hanzal s Kubíčkem. Po chvíli nečekaně vypálil z velké dálky Dohnal, brankář míč pouze vyrazil a dobíhající Dočekal doklepl míč do odkryté branky, takto skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme šly s drobnými změnami v týmu a přineslo to ovoce. Soupeře jsme už tak nepouštěli do hry jako v první půlce. Po přímým kopu Kubíčka hlavičkoval Nečeda, ale brankář střelu kryl, další přímák z vápna si šel kopnout Procházka, který střelou okolo zdi trefil přímo šibenici, míč se ještě otřel o tyč (krásný gól) 2:1. V těchto chvílích jsme byli lepší než soupeř. Dál se pokoušel o střelu Nečeda, Prokeš, Hanzal, i Holec se rval do šance, ale neúspěšně. Po jednom přímým kopu a závaru před Rudoleckou branku míč dorazil do prázdné branky Kolář. Dál střílel aktivní Nečeda zpoza vápna, ale trefil míč do břevna a dorážející Dočekal mířil vedle. To bylo vše, zápas jsme zaslouženě vyhráli a po remíze Studené s Dešnou vedeme tabulku sk. C. Nejlepší hráč našeho týmu byl vyhlášen Ondřej Nečeda. Poslední zápas skupiny hrajeme 10.3. od 12:00hod proti Studené o první místo v tabulce.

Sestava: Ondřej Přibyl, Tomáš Dohnal, David Hanzal, Martin Lehejček, Jan Dvořák, Lukáš Janák, František Procházka, Jan Kubíček, Štěpán Prokeš, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda, Daniel Nedbal, Marek Přibyl, Tomáš Holec, Adam Dočekal, Luboš Kolář.

Góly: Adam Dočekal, František Procházka, Luboš Kolář.