TJ Jiskra 1:0 (1:0) Jindřichův Hradec "B"

08.06.2013 17:00

Poslední zápas ne domácím hřišti v této sezóně jsme odehrály už proti jistýmu postupujícímu, kterým je J. Hradec "B". Po celou dobu měl optickou převahu Hradec, ale přes naší dobře zorganizovanou obranu se do větší šance nedostaly. Naopak my jsme dokázaly hrozit, velkou šanci měl D. Hačka, kdy po přehození brankáře trefil břevno hostující branky. Hosté měly míč víc na svojich kopačkách, my jsme se snažili hrát na brejky z kterých jsme dokázly hrozit. Po lajně unikl Janák, ale střela se mu nepovedla a míč skončil těsně vedl branky. Přece jen jsme se dostaly do vedení, hostující stoper poslal hlavou malou domů svýmu brankáři, kterou vystihl Nečeda a špičkou kopačky se mu podařilo poslat míč do protipohybu brankáře 1:0. Takto skončil první poločas. Druhý poločas se vyvíjel podobně jako první, hosté měly převahu, ale příliš šancí si nedokázaly vytvořit. Tu největší měl na naší straně J. Hanzal, ale míč poslal jen do tyče. A tak zápas skončil asi zaslouženou, ubojovanou výhrou 1:0 a velmi cennými třemi body! Poslední zápas hrajeme v sobotu 15.6. od 15hod v 2. Stráži nad Nežárkou.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Lukáš Janák, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda.

Střídající: Tomáš Lemeš.

Gól: Ondřej Nečeda.