TJ Jiskra 0:3 (0:0) FK Stará Hlína

11.05.2013 17:00

Šlágr kola a zápas o třetí příčku nabídly místy kvalitní podívanou. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a častěji se hrálo na polovině soupeře, ale když jsme se dostali do šance, tak jsme nedokázali překonat hostujícího brankáře. Na začátku druhého poločasu dokonce po úniku Nečedy přišel faul ve vápně a penalta, kterou kopal Přibyl, ale jeho střelu chytil brankář hostí. Od této doby jako by na nás padla deka a Stará Hlína si začala vytvářet velké šance, které dokázala proměnit a možná pro nás krutě skončil zápas bez bodu s výsledkem 0:3. Další zápas hrajeme 18.5. v 17hod v posledním Staňkově.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Lukáš Janák, Bohumil Cejpek, Ondřej Nečeda.

Střídající: Adam Dočekal, Tomáš Lemeš.