TJ Jiskra 0:0 Počátky

17.02.2013 10:00

Další zápas na umělé trávě v Horním Žďáru opět bez vítěze. První poločas jsme byli lepší, dařila se nám kombinace, ale příliš šancí jsme si nevytvořili. Jen střely z dálky, které buď končili vedle nebo je kryl Počátecký brankář. Soupeř z Počátek měl za poločas snad jen dvě střely mezi tři tyče, a tak nepříliš záživný první poločas skončil bez branek. Druhý poločas jsme soupeře pustili na naší polovinu tolikrát, že by jsme to snad spočítali na jedné ruce. Snažili jsme se o častou střelbu, nejprve dvakrát zkoušel štěstí Jiří Hanzal, Jan Kubíček, i Lukáš Janák, ale brankář byl pozorný a střeli kryl. Po chvíli se dostal do koncovky i František Procházka, ale trefil jen tyč, z následné dorážky Ondřeje Nečedy nebylo nic (možná největší šance zápasu). Vystřídali jsme brankáře, za Ondřeje Přibyla šel na plac dorostenec a mladší brácha Marek Přibyl - příliš práce neměl a když, tak jí vyřešil. Počátky se dostali k jedné velmi nebezpečné střele, kdy jejich pravý bek střelou z poza vápna otřel míč zvrchu o břevno. Nám se dařili pěkné kombinace, ale o střely jsme se pokoušely spíše jen z dálky a do šancí jsme se moc nedostávali, chyběl větší důraz. Hra byla značně lepší než minulý týden proti Žirovnici, dnes jen chyběly branky. Dalším zápasem už začínáme zimní turnaj, kdy hrajeme v neděli 24.2. od 14:00hod proti Dešný.

Soupiska: Ondřej Přibyl, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Jan Dvořák, David Hanzal, Lukáš Janák, František Procházka, Jan Kubíček, Štěpán Prokeš, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda, Marek Přibyl.