Suchdol nad Lužnicí "B" 1:1 (0:0) TJ Jiskra

01.06.2013 17:00

První poločas v Suchdole jsme začali poněkud zakřiknutě a domácí mohli v úvodu otevřít skóre, branku domácí, ale netrefili. Cca po deseti minutách jsme se dostali do hry a byli jsme aktivnější, hráli jsme dobře kombinačně a domácí na nás neměli recept. Často jsme se pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale branku se nedařilo trefit. Po jedné akci unikl zprava Janák, který poslal míč jen těsně vedle tyče domácí branky. Do kabin jsme šly za stavu 0:0, ale určitě optimisticky naladění. Druhá půlka začala podobně jako první a to velkou šancí domácí, kteří tak jako v prvním poločase netrefili naší branku. My jsme se opět dostali do kombinační hry a ujali jsme se vedení, kdy po přistrčení Janáka napřáhl z vápna Procházka a trefil přesně do horního rohu branky, vedli jsme 1:0. Po tomto gólu jsme se zbytečně zatáhli začali hlídat výsledek a domácí nás zatlačili na naší půlku, ale do šancí se nedostávali. Vyjímkou byla situace 10min před koncem zápasu, kdy Dohnal neuhlídal domácí hráče a ten vyrovnal na konečných 1:1. Remíza asi zasloužená a bod ze Suchdola je příjemný. Další zápas hrajeme v sobotu 8.6. od 17hod na domácím hřišti proti lídrovi tabulky J.Hradci.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Lukáš Janák, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda.

Střídající: Miroslav Dohnal.

Gól: František Procházka.