Strmilov - Břilice (3:3)

16.04.2015 22:43

První jarní domácí zápas odehrála Jiskra před svými fanoušky, kteří přišli v hojném počtu, s hráči z Břilic. Oba týmy velice usilovaly o zisk tří bodů. Hráči Břilic jako vedoucí tým Okresního Přeboru si přijeli pro tři body a chtěli tím upevnit svůj náskok, který činil 8 bodů. Strmilov jako tým na 2. místě usiloval o stažení tohoto bodového manka.

Zápas:
        Ve šlágru kola se hrál od začátku svižný fotbal. Hráči Břilic byli aktivnější a v 15. minutě se ujali vedení, když hostující hráč prostřelil z malého vápna domácího Přibyla. Strmilov však postupně vyrovnal hru a ve 28. minutě i skóre. Za Jiskru se prosadil Procházka, jenž po zmatku v pokutové území šikovně přehodil gólmana. Jiskra se však dlouho neradovala, neboť si hosté vzali náskok zpět z pokutového kopu. Po změně stran se tempo stupňovalo a převahu začali mít domácí fotbalisté, jenže po hrubé chybě Prokeše potřetí inkasovali. Jiskra však ve své snaze nepolevila a zvyšovala tempo hry, kterému takřka hostující hráči nestačili. Snížení skóre přišlo z penalty po faulu na domácího Hanzala J. Penalty se ujmul Přibyl a ranou doprostřed snížil na 2:3. Jiskra nepolevovala a šest minut před koncem po skrumáži před břilickou brankou stanovil Dohnal, který záhadným způsobem dopravil míč do branky, skóre na konečných 3:3.

Góly: 28. Procházka, 62. O. Přibyl (pen), 84. Dohnal T. - 15. a 32.(pen) Radžepi, 58. Tůma.

ŽK: 1:2

Sestava: Přibyl O. - Dohnal T., Lehejček, Dvořák, Prokeš - Janák, Hanzal D., Procházka, Slavík - Nečeda O., Hanzal J.

Střídající: Nečeda L., Dohnal M., Hačka, Popelka, Holec.