Staňkov 3:2 (0:0) TJ Jiskra

18.05.2013 17:00

První poločas byl poměrně vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách a když už nějaký útok vypadal slibně, tak vše vyřešili obě obrany. Druhý poločas byl mnohem atraktivnější. My jsme přidali na aktivitě a už ve cca po dvou minutách jsme se dostali do vedení, kdy po rohu Procházky se prosadil krásnou hlavičkou Nečeda. Po tomto gólu se na hřišti začli dít věci, zasloužili se o ně především rozhodčí. Po centrovaným míči a tečovaným od domácí obrany se prosadil Procházka, ale rozhodčí gól neuznal pro ofsajd (který nebyl). Dál my jsme se snažili držet míč domácí nás dojížděli a rozhodčí fauly nepískal (cca 6 faulů za sebou, které sudí neodpískal), naše obrana nevydržela a poprvé jsme inkasovali, koncert rozhodčího neustával a domácí se prosadili po druhé (rozhodčí několikrát zdůraznil, že na naší straně fauly pískat nebude). Domácí dali na 3:1 a my jsme se už jen zmohli v úplném závěru a našem tlaku na snížení, kdy si domácí dali vlastního góla na konečných 3:2. Staňkovu jde ještě o udržení, ale takto se o záchranu opravdu nebojuje! Další zápas hrajeme, ještě odložený a to v pátek 24.5. v 17:30 na domácím hřišti proti Novosedlům.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Lukáš Janák, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda.

Střídající: Adam Dočekal, Tomáš Holec.