Přípravné utkání Chlum u Třeboně - Jiskra Strmilov (3:2)

08.03.2015 19:57

Jiskra odehrála v neděli 8.3 na UMT v Horním Žďáře další z přípravných zápasů. Tentokrát přijeli Jiskru prověřit hráči z Chlumu u Třeboně, kteří těsně ovládli loňský ročník Okresního Přeboru a postoupili do I.B třídy.

Fotbalisté z Chlumu zvládli začátek utkání lépe a po pár minutách vstřelili první branku, kdy po pravé straně utekl chlumský záložník a střelou na zadní tyč nedal našemu gólmanovi šanci. Na tento gól dokázali strmilovští relativně brzo odpovědět, kdy zmatků v pokutovém území chlumských dokázal využít Hanzal J., který tvrdou ranou prostřelil golmana. Chlum do poločasu přidal ještě další dva góly a ovládl tak první poločas. Do druhého poločasu vstoupila Jiskra mnohem lépe. Chlum se kromě drobných šancí a jednoho brejku do ničeho vážnějšího nedostal. Za to strmilovští vstřelili kontaktní gól, kdy po nahrávce Kubíčka mezi obránce skóroval Prokeš. Jiksra se snažila přidat vyrovnávací gól, ale to už jim fotbalisté z Chlumu neumožnili. Po zbytek zápasu už žádný gól nepadl a tak zápas skončil 3:2.

Sestava: Přibyl O. - Dohnal, Lehejček, Slavík, Prokeš - Janák, Hanzal D., Kubíček, Nečeda O., Procházka, Hanzal J.

Střídající: Holec, Nečeda L., Hačka L.