Kunžak - SK STRMILOV 2:2

15.10.2012 19:25

Další zápas hraný na Kunžáckou pouť v Kunžaku dne 27. srpna 1944. Tento zápas je prvním zápasem již ustaveného klubu SK Strmilov. Neboť při předcházejících zápase formálně ustaven.

Sestava:

Sedlák

Worma                            Zikmund

Smejkal                Kašpárek               Zeman

Burda         Marek            Michal      Nekvasil       Nacházel

Zápas skončil remizou 2:2, což je úspěcehm Strmilova, neboť za Kunžak nastoupili skušenější hráči. Sudí byl Šimek z Kunžak, na něhož si Strmilovští modou právem naříkat, neboť nadržoval domácím až příliš okatě, chtěl jim pomoct vyhrát zápas, když toho nebyli sami schopni. Za hosty vstřelil první branku Michal ve 23. minutě, druhou branku vstřelil Marek ve 27. minutě ránou do rohu. Potom domácí snížili náskok pravou spojkou čímž byl stav upraven na 2:1 z pohledu Strmilova. Ve druhém poločase nastoupili domácí posíleni novými hráči a sudí odpískal proti Strmilovu tři penalty z nichž Kunžak dal pouze jednu. Zápas byl předčasně ukončen, neboť SK Kunžaku praskl míč a neměli jiný.