Jiskra Strmilov - Staňkov 3:0 (1:0)

17.10.2012 21:05

Dnešní utkání jsme hráli doma proti poslednímu Staňkovu, který přijel jen o deseti. Ze začátku nás hosté přitlačili když kopali za sebou 3 rohy. Potom jsme, ale převzali iniciativu a hosty jsme přitlačili. Soupeř bránil v deseti lidech. Z dálky to zkoušel František Procházka, David Hanzal i Jan Kubíček, ale gól nepadl. Po chvíli střílel opět Jan Kubíček, brankář míč vyrazil a Ondřej Nečeda dorazil míč do odkryté branky. Divákům se zápas moc nelíbil, jelikož hosté bránili ve všech hráčích a bylo těžké se prosadit. Druhý poločas jsme opět dobívali hostující branku, zlepšili jsme kombinaci a hosté se dostali za půlící čáru jen zřídka. Po jedné pěkné akci kdy si na malém vápně nahrávali Tomáš Dohnal a Jan Kubíček, střelu zblokoval hostující stoper, kopal se roh a po něm se prosadil Tomáš Dohnal. Opět jsme zkoušeli střílet ze střední vzdálenosti, ale ani jedna střela se neujmula. Běžela cca 80.minuta, kdy na hřiště vběhl místo Jířího Hanzala Tomáš Holec, který si vzal na ruku kapitánskou pásku a po chvíli na hřišti šel sám na bránu a nekompromisně střelou k bližší tyči vstřelil gól na konečných 3:0. Nutno podtknout, že ikdyž se týmu příliš nedaří, tak je třeba tým podpořit a né že vlastní fanoušci hráčům nadávají. Jedná se pořád o ty samí diváky, ktřeří ani nejsou ze Strmilova a jezdí na domácí zápasy, všichni ví o koho se jedná.