Jiskra 2:2 (1:1) Žirovnice

09.02.2013 12:00

První zápas v letošním roce na umělé trávě v Horním Žďaru jsem odehráli proti Žirovnici. V prvním poločase jsme byli mírně lepší dostali jsme se do vedení po přímým kopu se prosadil hlavou Tomáš Dohnal. Žirovnice se do šancí moc nedostávali, jen po našich chybách. Po jedné chybné přihrávce Františka Procházky šly sami na Davida Hanzal 2 útočnící a s pomocí tyčky vyrvonali. Takto skončil první poločas. V druhým poločase bylo hodně nepřesností, nedařilo se ani jednomu týmu. Přesto se Žirovnice ujala vedení, kdy náš brankář chytil míč ještě před brankovou čarou, náš pomezní Pavel Lehejček dal gesto hlavnímu sudímu, že je to gól a ten ho uznal (divili se všichni na hřišti, i Žirovničtí). My jsme se snažili soupeře zatlačit, ale do zakončení jsme dostávali jen málo. Běžela 90.minuta, kdy jsme zahrávali rohový kop (rozhodčí vyhlásil poslední šanci zápasu), tak jsme šly všichni do vápna, hostující hráč zahrál ve vápně rukou a z nařízené penalty náš golman Ondřej Přibyl se štěstím srovnal na konečných 2:2. Remíza vzhledem šancí asi zasloužená.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořáka, Martin Lehejček, David Hanzal, Tomáš Dohnal, Štěpán Prokeš, František Procházka, Jan Kubíček, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda, Lukáš Hačka.

Střídající: Zdeněk Popelka, Adam Dočekal.

Příští zápas hrajeme v neděli 17.2. v 9:00hod na umělce ve Žďáru proti Počátkám.