J. Hradec "B" 2:1 (1:0) TJ Jiskra Strmilov

28.10.2012 15:06
Dnešní zápas, který se hrál kvůli sněhu na umělé trávě s dvouhodinovým spožděním skončil pro nás nešťastně a bod jsme nevyválčili. V prvním poločase jsme domácí do vyložených šancí dlouho nepouštěli, naopak my jsme hrozili z rychlých kontrů. Po pěkným pasu za obranu šel v tísni na domácí branku Ondřej Nečeda, přehazoval brankáře, ale míč k naší smůle skončil jen těsně vedle brány. Po chvíli opět střílel náš útočník Ondřej Nečeda a opět míč skončil jen těsně vedle branky. Hradecký béčko se snažilo ohrozit naší branku jen střelami z dálky, ty ale náš golman Ondřej Přibyl v pohodě kryl. Z dálky to zkoušel i Jan Kubíček, ale nic vážnýho pro domácí branku to nebylo. Běžela asi 42.min kdy nás soupeř více přitlačil odražený míč cca 22m od náší brány vystřelil domácí kapitán a po malém podcenění našeho brankáře míč skončil v bráně, 1:0 pro domácí. Druhý poločas jsme začali stejně jako ten první, zlepšili jsme napadání a důraz a domácí se snažili prosazovat jen nakopávanými balóny, který naše obrana v pohodě kryla. Naopak cca v 60.min obral o míč domácího stopera Jiří Hanzal, který šel sám na brankáře a nezaváhal, bylo vyrovnáno 1:1. My jsme hráli dobře a domácí se do šance dostat nemohli. Hrozili spíše ze standartních situacích, kterých bylo víc a víc. Po možná zbytečným faulu Jana Dvořáka kopali domácí přímák po kterém v 83.min dali na 2:1. V závěru utkání ještě střílel Štěpán Prokeš, ale domácí branku netrefil, potom to už z naší strany byla spíše křeč a vyrovnat jsme nedokázali. Škoda škoda, bod daleko nebyl. Ale po dobrém a kolektivním výkonu máme hlavy nahoře a v dalším a posledním zápase chceme 3 body, kdy hrajeme doma proti 2. Stráži!
Gól: Jiří Hanzal