FK Studená - Jiskra Strmilov 2:2 (0:1)

18.10.2012 21:03

V dalším zápase, který se hrál na hřišti ve Studený odjížíme s bodem. První poločas jsme byli mírně lepším týmem, ale první šanci měl domácí Dvořák, kdy domácího střelce vychytal Ondřej Přibyl. Další šanci jsme měli my, kdy se po rohu Jana Kubíčka dostal k hlavičce Lukáš Janák, který se nemýlil a poslal míč za Aleše Bláhu, který ve Studený hostuje. My jsme se stále tlačili dopředu a vytvořili jsme si další šanci, kterou měl Jiří Hanzal, který poslal míč hlavou na břevno. Do další šance se dostal Ondřej Nečeda, který už už obcházel brankáře, ale brankář nakonec míč skryl do rukou. Opět pěkná akce Jiskry, v chumlu hráčů se oběvil Lukáš Janák, který vracel před bránu, kde z první střílel Ondřej Nečeda, ale střel šla jen kousek vedle brány. To byl první poločas, který jsme vyhráli jen 1:0.
V druhém poločase byli aktivnější domácí, my jsme se soustředili víc na obranu, přesto jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, kdy Jiří Hanzal šel sám na bránu, ale brankář ho vychytal. Po chvíli kopali domácí přímý kop a míč se otřel o tyčku. Na druhý straně házel Lukáš Janák aut, našel ve vápně Štěpána Prokeše, který pohotově střílel, ale poslal míč jen do boční sítě. V závěru utkání už nás Studená hodně zatlačila, měla hodně standartek a my jsme se jen těžko dostali za půlící čáru. Pět minut před koncem se utrhl domácí Dvořák, který vyrovnal. Studená pokračovala v tlaku a minutu před koncem opět Dvořák otočil zápas, kdy hlavičkou přehodil našeho gólmana. V první minutě nastavení jsme kopali přímý kop, míč si vzal František Procházka a střelou na zadní tyč, kterou tečoval do protipohybu brankáře domácí obránce jsme vyrovnali na konečných 2:2. Měli jsme sice více šancí, ale hra byla vyrovnaná, tak asi remíza zasloužená. Další zápas hrajeme se Suchdolskou rezervou, tak chceme opět tři body!
Asistence: Jan Kubíček
Góly: Lukáš Janák, František Procházka