Dešná 1:2 (1:2) TJ Jiskra

10.08.2013 13:00

První zápas letošní sezóny se povedl a přivezly jsme tři body z Dešný. První poločas jsme byli mírně aktivnější, vytvořili jsme si některé šance, ty největší měly Nečeda s Janákem, kdy se ocitli sami před domácím brankářem, ale nedokázaly se gólově prosadit. To podstatné se dělo ve druhém poločase, domácí se ihned po změně stran ujali vedení, my jsme do toho okamžiku byli horší. Po gólu jsme přidali na aktivitě, domácí se více zatáhli a my jsme toho dokázali využít. Procházka kopal přímý kop, dvakrát nastřelil zeď a na potřetí střelou na zadní tyč vyrovnal na 1:1. My jsme dál domácí tlačili a vyplatilo se to, Janák házel aut na Procházku, ten obešel jednoho protihráče, přistrčil J. Hanzalovi, který zpoza vápna dokázal prostřelit domácího brankáře, 2:1 pro nás. Po tomto gólu nás Dešná mírně přitlačila, ale nějakou větší šanci si nevytvořila a tak zápas skončil spravedlivou výhrou 2:1. Další zápas hrajeme doma proti nováčkovi soutěže a to proti Halámkám.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, David Hanzal, Tomáš Dohnal, Štěpán Prokeš, František Procházka, Jan Kubíček, Lukáš Janák, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda.

Střídající: Vladimír Pacal, Lukáš Hačka, Tomáš Holec.

Góly: Procházka, J. Hanzal.