TJ Jiskra 3:0 (2:0) FC Hranice

01.05.2013 17:00

Další domácí utkání, tentokrát hrané netradičně ve středu nám přinesl i přes komplikace a ztrátu 3 hráčů ze základní sestavy další 3 body. V tomto zápase jsme byli lepší než soupeř a zaslouženě jsme vyhráli. Do vedení jsme se dostali cca v 5.minutě, kdy po rohu Procházky zavěsil hlavou Ondřej Nečeda 1:0. Soupeř se příliš za půlící čáru nedostával, naši obránci výborně přistupovali k útočníkům soupeře a do ničeho je nepouštěli. Naopak my jsme se snažili o rychlý kombinační fotbal a vyplatilo se, po přihrávce D. Hačky a střele cca z 20ti metrů do šibenice předvedl Tomáš Dohnal, diváci byli ve varu, 2:0! Trenéři o půlce chválili naší hru a nabádali nás ke stejné aktivní hře jako v prvním poločase. To se více méně dařilo a po dalším rohu Procházky se prosadil hlavou Štěpán Prokeš, 3:0! Po chvíli se snažili střílet, Nečeda, Holec i Hačka D., ale zakončení nebylo přesné nebo hostující brankář střelu chytil. V samém konci nádherně vybídl ke střele J. Hanzal Procházku, kterýmu střelu z vápna brankář zlikvidoval. Zápas tak skončil zaslouženou výhrou i poněkud lepší hrou než v předšlých zápasech. Další zápas hrajeme v neděli 5.5. od 17hod v Břilicíh, tak snad nebudeme odjíždět s prázdnou.

Góly: Ondřej Nečeda, Tomáš Dohnal, Štěpán Prokeš.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Luboš Kolář, Tomáš Holec, Ondřej Nečeda.

Střídající: David Hanzal, Jiří Hanzal.