TJ Jiskra 1:1 (1:1) Jarošov nad Nežárkou

20.04.2013 17:00

První letošní mistrák na domácím hřišti nám přinesl pouze jeden bod. Po začátku zápasu kdy jsme se snažili zatlačit soupeře a vstřelit rychlý gól přišla studená sprcha a po několika chybách v naší obraně se hosté asi v páté minutě dostali do vedení. My jsme hráli aktivně a snažili jsme se o kombinační hru, ale někdy nám byl překážkou terén. Hlavičkou se snažil ohrozit hostující branku Nečeda, dále J. Hanzal, ale neúspěšně. Hosté se za půlící čáru dostávali jen pomálu. Ke konci poločasu kopal Kubíček přímý kop, posadil míč na hlavu D. Hanzala, který nezaváhal. 1:1, tak skončil první poločas. V druhým poločase se hra příliš nezměnila, my jsme se snažili tlačit dopředu a Jarošov urputně bránil remízu a často hrál hodně za hranicemi pravidel. Nám se podařilo vstřelit gól, kdy Lehejček po přímým kopu dostal míč za brankářova záda, ale po debatě hostů se svým pomezním odmával po dlouhém spožděním ofsajd, rozhodčí to hostům zbaštil a gól neuznal. Po chvíli hosté kopali přímý kop z hranice vápna a golman Přibyl zachránil náš tým bravurním zákrokem. Z naší strany to už byla spíše křeč, Jarošov moc fotbalu nepředvedl, my jsme zápas odehráli v dobrém nasazení, ale někdy nám chybělo více klidu. Nutno vyzdvyhnout jak domácí, tak i hostující fanoušky, kteří pocelý zápas povzbuzovaly svůj tým. Další zápas hrajeme v sobotu 27.4. opět doma proti Dešný, tak snad diváky potěšíme třemi body.

Gól: David Hanzal

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, David Hanzal, Tomáš Dohnal, Štěpán Prokeš, František Procházka, Jan Kubíček, Lukáš Janák, Lukáš Hačka, Jiří Hanzal.

Střídající: Tomáš Holec, Luboš Kolář, Dominik Hačka.