Kunžak 3:1 (2:1) TJ Jiskra

14.04.2013 14:00

Náš první zápas v jarní části sezóny se vůbec nepovedl podle našich představ a na hřišti tápajicího Kunžaku jsme prohráli. Kunžak byl v úvodních minutách lepším týmem a zasloženě se dostal do vedení, když se domácím hráčům povedl brejk do otevřené obrany. Nás tento gól probudil a začali jsme se daleko více tlačit do ofenzívy a vypracovávat si i zajímavé příležitosti. Po jedné pěkné akci kdy ve středu hřiště Kubíček sklepl míč na Procházku, ten kolmicí vysunul Janák, který z úhlu prostřelil domácího brankáře. My jsme dál pokračovali v aktivní hře, ale šancí bylo pomálu. Naopak z ojedinělého útoku Kunžaku odpískal sudí Hešík proti nám penaltu, která se pískat neměla, neboť míč od ruky Kubíčka se jen otřel a nezměnil směr. Kunžak se z penalty dostal do vedení a tento gól nás dostal do útlumu. Takto skončil první poločas. V druhým poločase se Kunžak snažil hodně kouskovat hru a my jsme se nemohli dostat vůbec do hry. Naopak po jednom rohovém kopu a závaru před naši branku dotlačili hráči Kunžaku míč do naší sítě a zvýšily tak už na 3:1. Nám se druhý poločas vůbec nepovedl, hráli jsme v křeči a tak jsme odjeli z Kunžaku bez bodu. Další zápas hrajeme v sobotu 20.4. na domácím hřišti derby proti Jarošovu, tak doufám, že všechny body zůstanou doma!

Gól: Lukáš Janák.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, David Hanzal, Tomáš Dohnal, Štěpán Prokeš, František Procházka, Jan Kubíček, Lukáš Janák, Dominik Hačka, Jiří Hanzal.

Střídající: Dan Nedbal, Adam Dočekal a Luboš Kolář.