Horní Žďár 0:4 (0:3) TJ Jiskra

08.05.2013 17:00

Do Žďáru jsme opět odjížděli bez některých hráčů základní sestavy, ale zejména v prvním poločase to nějak znát nebylo. Snažili jsme se hrát o aktivní kombinační hru a to neslo ovoce. Lehejček kopal přímák, ve vápně se od Procházky odrazil míč k Nečedovi, který nezaváhal a dal na 1:0. Stále jsme se talčili do předu a pokoušeli jsme se o časté zakončení i ze střední vzdálenosti. Po chvíli běžel míč po ose D. Hačka, Prokeš a zakončující J. Hanzal, který tečovanou střelou zpoza vápna prostřelil brankáře, 2:0. Dál jsme se tlačili dopředu, před vápnem se oběvil zcela sám Dohnal, který střelou z velké dálky krásnou střelou vstřelil na 3:0. Takto skončil první poločas. Druhý poločas byl úplně jiný než ten první a z naší strany to nebylo dobré. Žďár zamíchal sestavou, my jsme přestali běhat a nabízet a domácí nás přehrávali. Dvakrát nás vychytal golman Přibyl a jednou dokonce domácí trefili břevno. Když už se blížil zápas ke konci, Dohnal opět napřáhl zpoza vápna a opět hezkou střelou dal na konečných 4:0! To bylo ze zápasu vše, měli by jsme se, ale určitě zamyslet nad druhým poločasem, ale jinak 3 body z venku jsou velmi cený a tak jsme trošku poodskočil týmům pod námi a upevnili si 4.místo. Další zápas hrajeme v sobotu 11.4. od 17hod na domácím hřišti proti 3. Staré Hlíně.

Góly: Tomáš Dohnal 2, Ondřej Nečeda, Jiří Hanzal.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Daniel Nedbal, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Lukáš Janák, Jiří Hanzal, Ondřej Nečeda.

Střídající: Adam Dočekal, Lukáš Hačka.