Břilice 3:1 (0:0) TJ Jiskra

05.05.2013 17:00

K zápasu do Břilic jsme odjeli s tím, odvézt si alespon bod, málem se to povedlo. V prvním poločase měli převahu Břilice, my se snažili hrát na brejky a nutno říct, že když jsme utekli, tak jsme povětšinou zatopili domácí obraně. Domácí, ale spalovali jednu šanci za druhou a nás držel nad vodou golman Přibyl. Domácí trefili i tyč naší branky, přesto jsme tlak ustli a po jedné standartce jsme se mohli radovat i my, kdy Dohnal nodobil domácího hráče a taky poslal balon na tyč. V druhým poločase bylo jasný, že na nás Břilice chtějí vlítnout a rychle otevřít skóre, to se jim podařilo a asi po 10ti minutách se radovali. Nás tento gól nakopl a výrazně jsme domácí zatlačili a začali si vytvářet šance. V té první se vyskytl Nečeda, kdy hlavičkou netrefil, po něm ve shrumáži mohl vsítit branku Procházka, nepovedlo se, kopal se roh, ten zahrál Dohnal na Prokeše ten krásným centrem našel Nečedu, který hlavou vyrovnal na 1:1. My jsme vycítili šanci na víc a chtěli jsme soupeře dorazit. To se, ale nevyplatilo a po jednom úniku hostů 8min před koncem vstřelili gól na 2:1. To už jsme se tlačili hodně do předu, kdy v 90.min utekl soupeř po druhé a pojistil si vítězství. Možná kdybychom se netlačili za třemi body, mohli jsme brát alespoň 1, takle nemáme nic. Další zápas hrajeme ve středu 8.5. v 17hod v Horním Žďáru.

Gól: Ondřej Nečeda.

Sestava: Ondřej Přibyl, Jan Dvořák, Martin Lehejček, Tomáš Dohnal, Lukáš Hačka, Štěpán Prokeš, František Procházka, Dominik Hačka, Luboš Kolář, Lukáš Janák, Ondřej Nečeda.

Střídající: David Hanzal, Jiří Hanzal, Jan Kubíček.