SK MALÝ JENÍKOV - SK STRMILOV 1:2

16.10.2012 19:23

Za týden po zápase s Německou Olešnou byl sehrán zápas s SK M. Jeníkov v M. Jeníkově

Sestava:

Marek

Worma                                         Zikmund

Peltan                               Kovář                          Brada

Zeman       Budějovický      Brumlich       Kopačka        Hochman

Zápas byl zahájen výkopem hostů. Sudí byl pan Humml ze Strmilova. Hra po celý první poločas byla vyrovnána. Teprve ve 40. minutě prvního poločasu se podařilo Kopačkovi umístit krásnou branku hlavou, když mu krásně nacentroval Zeman. Ve druhém poločase hosté mocně útočí, ale útoky stroskotávají na řízné obraně domácích, nebo končí míče v rukou brankáře. Hosté se nemohou najíti, vadí jim zřejmě malé rozměry hřiště. I během zápasu Kovář i Kopačka nastřelují tyč. Budějovický, se sám několikrát probíjí, ale je zastaven obranou, často zbytečně ostře, což sudí přehlíží. Ve druhém poločase je prává strana lepší než levá. Normální čas skončil nerozdhoně za stavu 1:1. Na přání domácích byl zápas prodloužen a již v 5. minutě prodloužání dal Hochman vítěznou branku.